Столичні соціологи віддають перемогу у другому турі Марцінківу

Автор: Турій Роман

12 Лис, 2015 23:30

Столичні соціологи віддають перемогу у другому турі Марцінківу

За кілька днів до голосування соціологи проаналізували рівень підтримки кандидатів у другому турі виборів на міського голову у Івано-Франківську.

Читайте також: Вперше за 30 років вулицю Української дивізії взялися ремонтувати (ФОТО)

Опитування проводили інтерв’юери Центру опитування громадської думки (ЦОГД, м. Київ) з 5 по 10 листопада. Участь в опитуванні взяли 600 мешканців Івано-Франківська. Вибірка була репрезентативна за віком та статтю. Спілкування проводилось у вигляді особистого формалізованого інтерв’ю (face–to–face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.

Згідно з результатами опитування, проведеного напередодні 2-го туру виборів міського голови м. Івано-Франківська, лідером електоральних симпатій є Руслан Марцінків, якого готові підтримати 39% іванофранківців з числа тих, хто визначився з вибором і готовий взяти участь у голосуванні, а Ігоря Насалика – 31%.

Щодо явки на виборчі дільниці 15 листопада, то згідно з проведеним опитуванням, вона не перевищить 50%. Адже підтвердили намір прийти на вибори 32% опитаних, ще не прийняли остаточного рішення – 18%. Категорично відмовилися йти на виборчі дільниці – 18%.

Як вказують відповіді респондентів, за Руслана Марцінківа готові віддати свої голоси більша частина електорату колишнього міського голови Віктора Анушкевичуса і частина прихильників Олександра Шевченка. В той час, як в Ігоря Насалика залишився твердий електорат Петра Порошенка, підсилений тільки тими виборцями, які традиційно підтримують будь-яку владу.

Щодо голосування «проти», то лідером антипатій жителів Івано-Франківська є якраз Ігор Насалик. За нього за жодних обставин не готові голосувати 45% іванофранківців. У Руслана Марцінківа цей показник суттєво нижчий – 25%.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry