Стоп-контроль біля Пасічнянського мосту запобігає екстремізму та сепаратизму, – ДАІ

Автор: Вадим Войтик

08 Лип, 2015 12:57

Стоп-контроль біля Пасічнянського мосту запобігає екстремізму та сепаратизму, – ДАІ

Розміщення “рубежу блокування” по вул. Галицькій в Івано-Франківську влаштовано “для запобігання випадків екстремізму та сепаратизму”. Про це йдеться в офіційній відповіді Управління ДАІ, що отримала редакція “Галки”.

“На території області введено оперативний план “Перехват”. Згідно вищевказаного плану по вул. Галицькій в м. Івано-Франківську… передбачено рубіж-блокування, який унеможливить об’їзд поста транспортними засобами, що становлять оперативний інтерес без відповідного реагування з боку працівників ОВС”, – йдеться в листі ДАІ за підписом т.в.о. начальника К.М.Сопківа.

Як повідомлялося раніше, “Галка” звернулась до керівництва обласної державтоінспекції з проханням роз’яснити доцільність розташування тимчасового поста на з’їзді з Пасічнянського мосту в Івано-Франківську.

“Майже постійна дислокація патрульної машини ДАІ, причому в умовах обмеженої кількості патрулів викликає чимало запитань. В години пікового навантаження корок автомобілів, створений через наявність стоп-контролю, сягає довжини понад кілометр”, – йшлося в листі.

Саме такий затор спостерігався зранку 8 липня. Міст був вщент запруджений автомобілями, в тому числі високої тоннажності. Корок тягнувся мінімум на один кілометр.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...