Сторінку з коміксу про Людину-павука продали на аукціоні за рекордні $3,36 млн

Автор: Зелінська Таня

15 Jan, 2022 21:36

Сторінку з коміксу про Людину-павука продали на аукціоні за рекордні $3,36 млн

Одну сторінку ілюстрацій із коміксу про Людину-павука 1984 року продали на аукціоні Heritage Auctions у Далласі за 3,36 мільйона доларів — приблизно 94 мільйони гривень. Це рекордна ціна за такий лот.

Про це повідомили на сайті аукціону, пише “Громадське”.

В ілюстрації Майка Зека для 25-ї сторінки коміксу Marvel «Секретні війни №8» уперше з’являється чорний костюм Людини-павука. Цей костюм симбіота врешті спричинить появу персонажа Венома.

24-ту сторінку з того ж коміксу кілька хвилин до того продали за 288 тисяч доларів. Загалом це понад 3,6 мільйона доларів за дві сторінки одного коміксу 1980-х років.

Попередній рекорд вартості для сторінки з американського коміксу становив 657 тисяч доларів. Стільки у 2014 році заплатили за випуск «Неймовірний Халк» 1974 року, в якому вперше з’являється Росомаха.

«Сьогоднішні результати підтверджують те, про що ми вже давно говоримо: мистецтво коміксів таке ж улюблене й цінне, як будь-що, нанесене на полотно», — сказав представник аукціону Джо Маннаріно.

Крім того, через кілька хвилин на аукціоні в Далласі продали одну з небагатьох уцілілих копій коміксу Action Comics №1 за 3,18 мільйона доларів. Так, цей дебютний випуск про Супермена став другим найдорожчим коміксом аукціону після найвідомішого дебютного випуску про Людину-павука Amazing Fantasy №15, який продали за рекордні 3,6 мільйона доларів у 2021 році.

Також на аукціоні за 336 тисяч доларів продали заставку з фільму «Дивовижна Людина-павук» №37 1966 року художника Стіва Дітка, у якій вперше з’явився Норман Осборн (Зелений гоблін).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry