В Одесі студента-заочника з Прикарпаття насильно забрали в армію

Автор: Турій Роман

09 Чер, 2015 18:36

В Одесі студента-заочника з Прикарпаття насильно забрали в армію

Сьогодні, 9 червня, вранці в одному з гуртожитків Одеського екологічного університету працівники одеського військкомату примусом вручали повістки.

Студентів-заочників одразу забирали на медогляд та відправляли на військову службу – все впродовж одного дня.

Такий випадок трапився і з заочником із Івано-Франківська Володею Слободяном. Йому 27 років, працює програмістом в обласному відділенні “Гідрометеорології”. Він – студент Одеського екологічного університету, навчається на четвертому курсі.

«Він мені подзвонив із Одеського військкомату Київського району і повідомив, що його забрали у військкомат. Ми переслали йому копію військового квитка, з 2009 року він звільнений від військової служби, бо має спинну грижу. Там подивилися, що на квитку пише, що він знятий із обліку як військовозобов’язаний, і заставили писати заяву на отримання нового військового квитка», – розповіла його дружина Віка Слободян.

Іванофранківець Володимир Слободян за півдня в одеському військкоматі пройшов медкомісію, на хворий хребет ніхто навіть не дивився, і вже о 15 год. його везли у військову частину в Білгород-Дністровський для проходження служби. Там знаходиться в. ч. 2197 Державної прикордонної служби України. Про це повідомила жінка, пише “ГК”.

Вона збирає всі необхідні документи, серед них – довідку з Тисменицького військкомату, що чоловік не дезертир і дійсно перебуває на обліку. Звернулася зі скаргою у військову прокуратуру Івано-Франківської області, там їй порадили писати заяву у військову прокуратуру Південного регіону. Окремо всі документи жінка також надсилає в Міноборони.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry