Студентам боргують стипендію і встановлюють побори

Автор: Турій Роман

03 Jun, 2014 13:21

Поділитись публікацією
Студентам боргують стипендію і встановлюють побори

Під час прокурорської перевірки в Тлумацькому коледжі Львівського національного аграрного університету встановлено ряд порушень чинного законодавства, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, посадові особи коледжу допустили заборгованість з виплати стипендій  студентам  на понад 60 тисяч гривень, з яких близько 13 тисяч гривень  – дітям-сиротам та  дітям-інвалідам.

Також виявлено, що впродовж 2013 – 2014 років з студентів незаконно стягнули більше 10 тисяч гривень  профспілкових внесків. При цьому, жоден з цих студентів в профспілці не перебував.

Крім того, всупереч вимогам законодавства, в січні поточного року на засіданні студентської ради, профкому та старостату коледжу прийнято неправомірне рішення про встановлення студентам плати за пропущені години занять. Як наслідок, з студентів коледжу впродовж лютого-травня 2014 року безпідставно отримано більше 3, 5 тисячі гривень.

За результатами перевірки, прокурором Тлумацького району внесено подання директору навчального закладу з вимогою погасити заборгованість по виплаті стипендій студентам, скасувати рішення про стягнення коштів за  пропущені пари та притягнути до відповідальності працівників, з вини котрих допущені вищевказані порушення.