Студентам-іноземцям франківського вишу нагадали правила перебування в Україні (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

07 Лип, 2019 11:50

Студентам-іноземцям франківського вишу нагадали правила перебування в Україні (ФОТО)

Фахівці Управління ДМС України в Івано-Франківській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи провели ділову зустріч зі студентами-іноземцями національного медичного університету.

Читайте також: У справі чиновника, якого спіймали на хабарі, пригадали, як відбувався огляд телефону заявника

Подібні зустрічі відбуваються регулярно і є корисними для іноземців насамперед у пізнавальному плані. З іншого боку, працівники підрозділу запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС мають можливість довести громадянам іноземних держав основні вимоги українського законодавства щодо тимчасового проживання іноземців в Україні, інформує “Галка” з посиланням на УДМС України в Івано-Франківській області.

На сьогодні у вишах Івано-Франківська навчаються майже 1400 студентів-іноземців, з яких понад 300 завершують навчання і мають покинути Україну у семиденний термін. Завідувач підрозділу УДМС в області Микола Чупірчук під час спілкування зі студентами звернув увагу випускників на порядок здачі і скасування посвідок на тимчасове проживання в Україні, а також відповів на запитання присутніх з тих чи інших аспектів перебування іноземних громадян у зв’язку з навчанням.

Вже незабаром відбудуться аналогічні зустрічі, адже попереду вступна кампанія і до Івано-Франківська вперше прибудуть на навчання сотні молодих людей з інших країн.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry