Студенти франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з фізіології (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

15 Лип, 2019 10:05

Студенти франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з фізіології (ФОТО)

Третій рік поспіль другий (республіканський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізіології проходить в Одесі. Івано-Франківський національний медичний університет на олімпіаді представили третьокурсник Андрій Писар та другокурсник Назарій Огородник.

Читайте також: Франківський студент посів третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з гістології, цитології та ембріології (ФОТО)

Андрій Писар вже вдруге бере участь у цій олімпіаді. Минулого року він був четвертим у персональному заліку з цієї дисципліни, а цьогоріч покращив свій результат і, посівши третє місце, повернувся з Одеси вже у статусі призера.

“Дуже хороші враження від олімпіади, чудова організація заходу, проте самі завдання були доволі складні, — розповідає Андрій Писар. — Особливі враження отримав від цікавих екскурсій у Центр симуляційної медицини, музей кафедри патанатомії”.

“Завдяки олімпіаді з фізіології трапилася нагода вперше побувати в Одесі”, — ділиться враженнями Назарій Огородник.

“Це місто вражає своєю вишуканою архітектурою, морем і, звичайно, людьми з їхньою гостинністю та щирими посмішками. Мені вдалося завести нові цікаві знайомства, а також зустрітися з давніми друзями, що навчаються в Одесі. Безпосередньо сама олімпіада запам’яталася для мене цікавими і водночас досить складними завданнями. Для їх вирішення треба було володіти ґрунтовними знаннями не лише з фізіології, а й інших біомедичних дисциплін, мислити нестандартно”.

Для Андрія це друга нагорода цьогоріч, яку він привіз із Одеси. Раніше він зайняв перше місце ще й на студентській науковій конференції. А Назарій у цьому навчальному році став призером олімпіади з гістології, цитології та ембріології, що проходила у Полтаві.

Крім того разом вони показали добрий результат у вікторині з фізіології, за що отримали диплом І ступеня.

“Вітаємо наших студентів з черговими здобутками!”, – йдеться на сайті ІФНМУ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...