Студенти франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з безпеки життєдіяльності (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

28 Тра, 2019 17:16

Студенти франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з безпеки життєдіяльності (ФОТО)

У Львові відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Безпека життєдіяльності”. Серед призерів є і франківські студенти.

Читайте також: У Франківську нагородили переможців програми "Бюджет участі" (ФОТО)

Випробування пройшли 126 студентів і курсантів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усієї України.

Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу участь в олімпіаді взяли Ігор-Михайло Катамай, Юлія Корнута та Едуард Соботник.

Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконали 70 тестових завдань, дві задачі та логічний кросворд, у другому турі – практичні завдання з надання домедичної допомоги. Для студентів і курсантів були змодельовані реальні обставини надзвичайної ситуації, за якої уявні потерпілі отримали травми різної складності. Саме за швидкістю, точністю та правильністю дій визначали рівень теоретичних знань та практичних умінь.

Всіх учасників розподілили на сім груп, залежно від специфіки ЗВО. Переможців і призерів визначали в кожній із цих груп, йдеться на сайті ІФНТУНГ.

Студенти франківського вишу були розподілені в групу будівельних, транспортних та спеціальних університетів й показали високі фахові знання з дисципліни “Безпека життєдіяльності”.

За підсумками олімпіади, дипломом ІІ ступеня нагороджено студента І.-М.Катамая, а грамотами олімпіади нагороджено Ю. Корнуту та  Е. Соботника. У підсумку вихованці ІФНТУНГ  посіли друге місце в командних змаганнях.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...