Студенти і викладачі франківського вишу провели “Фестиваль науки” (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Тра, 2019 10:12

Поділитись публікацією
Студенти і викладачі франківського вишу провели “Фестиваль науки” (ФОТО)

Викладачі, аспіранти та студенти Прикарпатського національного університету традиційно провели в Івано-Франківську “Фестиваль науки”. Захід  відбувся 25  травня на Вічевому майдані.

Читайте також: “Бронзу” чемпіонату світу вибороли франківські студентки-баскетболістки (ФОТО)

Урочисто відкрив свято науки ректор університету, професор Ігор Цепенда.

“Сьогодні Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника традиційно влаштовує свято для івано-франківців. Наші викладачі та студенти презентують свої нові здобутки, проекти. Це свято також є доброю нагодою зацікавити наукою майбутніх абітурієнтів. То ж, бажаю усім гостям нашого заходу цікаво провести час”, –  сказав ректор.

У рамках програми фестивалю відбулися презентації Інститутів та факультетів університету, під час яких учасники свята мали чудову нагоду побачити демонстраційно-наукові експерименти та досліди, а саме:  з фізики та інформаційних технологій, хімії, біології та біохімії, зоомагнічні та ботанічні дослідження, а також робото-технічні моделі. Цікаві презентації, майстер-класи, ігри та конкурси, показ моделей одягу та танці, вистава та імпровізація програми “Світське життя”, – все це також яскраво доповнювало святкову атмосферу наукового дійства.

Також під час Фестивалю юристи продемонстрували криміналістичну лабораторію, а історики – історичні костюми.  Соціальний проект «Лікар свято» представили на святі майбутні психологи філософського  факультету. Вони також провели психологічну діагностику психічних явищ у всіх охочих та розповіли молоді про техніки збереження психічного здоров”я.

Книжкову виставку наукових досягнень викладачів презентував факультет історії, політології та міжнародних відносин. Також гості свята мали чудову нагоду побачити колекцію старовинних монет, грошових знаків та марок різних історичних періодів нашої держави. З неабиякою цікавістю спостерігали відвідувачі історичної локації і за костюмованим дійством.

На науковому фестивалі працювало туристичне містечко. Фахівці факультету туризму надали поради як правильно організувати мандрівку, продемонстрували майстер-класи з приготування страв народів світу та коктейлів. Відвідувачі туристичної локації також мали нагоду стати гостями імпровізованої програми “Світське життя”.

Цікаві майстер-класи з різьби по дереву, іконопису, графіки та скульптури підготували та провели для учасників свята викладачі та студенти Навчально-наукового інституту мистецтв.

Різноманітну програму свята підготував педагогічний факультет. Для наймолодших гостей фестивалю студенти влаштували рухливі костюмовані ігри та показ вистави. Також майбутні педагоги провели майстер-класи з виготовлення аплікації, паперових виробів та малювання.

Впродовж дійства активно працювали майбутні журналісти. Вони провели майстер-клас з фотозйомки та відеозапису. Також впродовж свята відбувся радіоміст між Вічевим майданом та студією Студентського радіо STEFANYK FM.

Науковий фестиваль супроводжувався концертною програмою та показом моделей дизайнерського одягу, які підготували  викладачі та студенти Навчально-наукового Інституту мистецтв.

Теги: