Студенти ІФНТУНГ ознайомилися з роботою Верховної Ради Україні (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

06 Nov, 2018 19:15

Студенти ІФНТУНГ ознайомилися з роботою Верховної Ради Україні (ФОТО)

Нещодавно студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Київ.

Читайте також: «Після успішного конкурсного відбору несподівано прийшла відмова»: Український культурний фонд не хоче підтримувати фестиваль «Галицьке лицарство»

Екскурсія “Відчуй себе президентом” відбулась за ініціативи голови Студентського парламенту університету — Марії Адамович.

Екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Спочатку студенти відвідали єдиний законодавчий орган держави — Верховну Раду України. З самого початку студенти були вражені красою та масштабами приміщення. Відзначимо, що будівля Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя, але й величною архітектурною пам’яткою, в якій вдало поєднується історія і сучасність, пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт ІФНУТГ.

Загалом, завдяки відвідинам ВРУ студенти поглибили свої знання про основні етапи розвитку історичного парламентаризму, законодавчі процеси, структуру ВРУ, основні завдання та повноваження. Для деяких студентів перебування у стінах ВРУ, атмосфера, яка панувала в приміщенні, стали мотивацією до самовдосконалення, щоб в майбутньому мати можливість гідно представляти інтереси народу України.

Однак, ВРУ не єдине місце, де побували студенти ІФНТУНГ. Вони також відвідали Київську міську державну адміністрацію та Межигір’я. Незабутні враження справила на студентів центральна частина Києва. Тут вони відвідали головну площу країни – Майдан Незалежності, на якій побачили багато пам’яток, скульптур та фонтанів. В центрі площі вразила своєю величчю статуя Берегині — Монумент Незалежності, Лядські ворота, через які колись проходив шлях до Києва, на них встановлено пам’ятник архангелу Михаїлу, фонтан-пам’ятник засновникам столиці (скульптура Кия, Щека, Хорива і Либідь).

“Студенти отримали незабутні враження від екскурсії до столиці нашої держави, а також дізнались багато нової та цікавої інформації”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry