Студенти-іноземці показали, які райони Франківська вважають найбільш небезпечними (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Жов, 2016 09:35

Поділитись публікацією
Студенти-іноземці показали, які райони Франківська вважають найбільш небезпечними (ФОТО)

11 жовтня в офісі Молодіжної організації СТАН студенти-іноземці місцевих університетів спільно з представниками патрульної поліції спробували здійснити «Картування громади».

Читайте також: Аби наблизити людей до природи: поблизу Франківська облаштовують відкриту ферму (ФОТО)

Це – звична для США практика, коли люди на карті міста відзначають локації, що викликають занепокоєння та напруження, дискусійні місця, де поєднуються позитивні і негативні явища тощо. Про це учасникам розповів волонтер з Америки Кайл Логан.

Учасники дійства – студенти з країн Африки та Азії, разом з патрульними, працювали в трьох групах, інформують кореспонденти “Галки” з місця події

В підсумку годинного “мозкового штурму”небезпечними для іноземців та не тільки назвали парк Шевченка та Меморіальний сквер, вулиці Чорновола, Галицьку, Мазепи, Військових Ветеранів та прилеглий сквер, Січових Стрільців в районі “пошти”, Макогона, Набережну-Берегову, центральний вокзал, Пасічну в районі Целевича.

Натомість патрульні звернули уваги на території поблизу супермаркетів, де трапляються крадіжки і грабежі.

Тепер, за словами координаторки проекту Ольги Олейніченко, цю карту сформують в електронному вигляді, аби її могли доповнювати в режимі он-лайн.

Довідково: «Картування громади» організувала Молодіжна організація СТАН спільно з Управлінням патрульної поліції у м. Івано-Франківськ в рамках програми «ПОЛіС» при підтримці Міжнародної організації IREX.