Студенти поламали сценарій віче до Дня гідності, організованого владою (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

21 Nov, 2014 13:41

Поділитись публікацією
Студенти поламали сценарій віче до Дня гідності, організованого владою (ФОТО)

На віче з нагоди річниці початку Революції Гідності студенти змусили представників обласної та міської влади чекати, поки їм нададуть слово.

Читайте також: “Золото” і “срібло” здобули прикарпатці на чемпіонаті України з паверліфтингу (ФОТО)

Ведучий віче Ростислав Микитюк запросив до слова громадського активіста  Максима Кицюка. А той закликав вийти на сцену студентів, які організовували  Євромайдан в Івано-Франківську.

“Пройшов рік. Насправді ми нічого не здобули. Ми багато пережили: зимові події, анексію Криму, війну, яка триває на Сході. Зараз суспільство у стані невизначеності, – сказав Кицюк. – Як би ми не боролися проти системи, нічого не змінилося. Просто нові обличчя, а система не змінилася”.

“Будьте тверезими, не будьте прихильниками влади.  Якщо вам щось не подобається,то вийдіть і скажіть про це. Якщо не ви це зробите, то ваші діти, тому що старше покоління вийшло на Майдан тільки вже після вас”, – звернувся він до студентів.

Після Максима Кицюка виступили інші студенти й громадські активісти, які були творцями революції в Івано-Франківську.

“Цей день з року в рік ми будемо згадувати як початок великої місії, великих зрушень. І зміни в країні почали ми, студенти. Тому за нами велика відповідальність. Не потрібно ставати байдужими!”- заявив Андрій Чепіль.

“Найбільше досягнення Революції не підписання угоди з ЄС, а те, що Україна стала єдиною. Нам потрібно дорожити цим найбільше”, – сказав Андрій Павлівський. – Мабуть, буде ще одна хвиля революції. Коли ми вас попросимо, то щоб ви прийшли. Стояти і чекати якогось дива з неба ми вже не будемо”.

Рішення поламати сценарій віче сподобалося міському голові Віктору Анушкевичусу.  “Ламайте систему, – закликав він. – Не чекайте, поки вас запросять. Ви живете у вільній демократичній країні. Ніхто не має права вам закрити писок, вибачте”.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua