Студенти та відомі люди Прикарпаття долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

09 Лис, 2017 12:50

Студенти та відомі люди Прикарпаття долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності (ФОТО)

9 листопада на Першому каналі Українського радіо відбулася годинна програма, присвячена традиційному радіодиктанту національної єдності.

17 рік поспіль до написання диктанту долучається Прикарпатський національний університет. І вже вдруге франківські студенти, яких зібралося близько сотні, сиділи за партами разом із відомими людьми Прикарпаття, передає Галка.

Диктант національної єдності традиційно складався з близько 150 слів. Його підготував мовознавець Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

“Мені здається, цей диктант важливий не стільки, як святкування. А скільки як об’єднавчий фактор. Коли за однією партою сидить першокурсник і директор драмтеатру, погодьтеся, це є знаково і важливо, бо українська мова зрівнює все”, – зазначила письменниця, викладачка Ольга Деркачова.

Студентка Педагогічного університету Юлія розповідає, що другий рік поспіль долучається до написання диктанту і тогоріч показала хороший результат.

“Це дуже важливий день, як для розвитку нашої культури, так і для майбутнього загалом. Кожен повинен саморозвиватися, удосконалюватися і перевіряти себе у знанням рідної мови”, – зазначила студентка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...