Студенти влаштували благодійний ярмарок для допомоги пораненому бійцю (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

01 Кві, 2015 17:12

Поділитись публікацією
Студенти влаштували благодійний ярмарок для допомоги пораненому бійцю (ФОТО)

Інститут туризму 31 березня провів благодійний етно-ярмарок «Ситий вареник». Його організували на підтримку родин військових, які постраждали у боях на Донбасі.

Студенти і викладачі напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» третій рік поспіль організовують традиційне весняне кулінарне свято, яке цьогоріч присвячено українським вареникам, повідомляє прес-служба ПНУ імені В.Стефаника.

“Ми спробували організувати етно-фестиваль в плані етнічної їжі. Минулого року ми проводили такий фестиваль, щоб показати єдність української кухні загалом з різних регіонів України. Там були і полтавські галушки, і кримські чебуреки. Цього року кафедра вирішила, що варто було би провести етно-фестиваль української кухні, присвячений “моно-страві” – вареникам”, – розповів директор Інституту туризму Володимир Великочий.

На ярмарку всі охочі могли зробити свій внесок у допомогу військовим, які постраждали у боях на Сході України.

Усі зібрані кошти у сумі 4794 гривень, як зазначили організатори етно-ярмарку, передадуть родині пораненого в зоні бойових дій на Сході України Вадима Свириденка. Він під Дебальцевим втратив усі чотири кінцівки. Зараз постраждалий військовий перебуває у важкому стані.

Захід проходив за сприяння кафедри театрального і хореографічного мистецтва Інституту мистецтв, студенти якої показали тематичне театралізоване дійство.