Студентка франківського медуніверситету здобула перемогу на всеукраїнській олімпіаді з гігієни (ФОТО)

Автор: Застава Максим

13 Бер, 2020 11:15

Студентка франківського медуніверситету здобула перемогу на всеукраїнській олімпіаді з гігієни (ФОТО)

Днями четвертий рік поспіль у Києві проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна». У науковому змаганні відзначилася студентка Івано-Франківського національного медичного університету Неля Гулей.

Олімпіада проходила на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У ній взяв участь 31 студент вищих медичних навчальних закладів України. Вони представляли виші Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя, інформує пресслужба ІФНМУ.

“Олімпіада є знаковою для профілактичного напрямку підготовки медичних фахівців нашої державиговорить. Санітарно-гігієнічні факультети було реформовано, і завдання профілактики лягли на лікарів інших ланок. Проте нині відновлюють державну санітарно-епідеміологічну службу в Україні. Без суворого дотримання санітарного законодавства не буде існувати країна, нація в цілому”, – каже доцент ІФНМУ Володимир Дерпак.

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

У підсумку перемогу в олімпіаді здобула Неля Гулей. За її словами, вона хвилювалась, адже мала честь представляти свій університет на всеукраїнському рівні. Дівчина дякує за підготовку до другого етапу олімпіади доцентові Володимиру Дерпаку.

Друге місце на олімпіаді посіла Іванна Думицька, студентка господаря олімпіади, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Третє місце дісталось студентові Буковинського державного медичного університету Євгенію Узинському.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...