Студентки франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з онкології (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

24 Тра, 2019 20:45

Студентки франківського вишу відзначилися на Всеукраїнській олімпіаді з онкології (ФОТО)

Днями в Тернополі відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з онкології. Троє студенток франківського університету зайняли призові місця.

Читайте також: З листопада в області мають запроводити електронний облік деревини. Хто з лісівників не встигне - не матиме права на вирубку

В інтелектуальній боротьбі змагалися більше двадцяти учасників з різних медичних університетів України – Києва, Харкова, Сум, Запоріжжя, Полтави, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, Чернівців і Тернополя.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківського національного медичного університету.

Студенти п’ятих і шостих курсів розв’язували ситуаційні клінічні задачі, проходили тестовий контроль, відповідали на теоретичні запитання щодо клініки, діагностики та лікування злоякісних пухлин та інтерпретували клінічні ілюстрації (КТ, МРТ, ПЕТ, сканограми ін.) тощо.

Всі троє студенток ІФНМУ здобули призові місця, а саме: Ірина Семенів – друге місце, Надія Олійник – четверте місце, а Людмила Грицишин посіла шосте місце.

“Вітаємо майбутніх лікарів та їхніх наставників – завідувача кафедри онкології ІФНМУ професора Анну Крижанівську та доцента Тетяну Терен”, – йдеться в повідомленні на сайті.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...