Студенти чотирьох університетів Франківська спільно збирають мільйон гривень на FPV-дрони

Автор: Жанна Головенко

07 Лют, 2024 21:17

Поділитись публікацією
Студенти чотирьох університетів Франківська спільно збирають мільйон гривень на FPV-дрони

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Університету Короля Данила, Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, спільно з Благодійним фондом “Вірні”, об’єдналися, щоб зібрати гроші на FPV-дрони для Захисників України.

Протягом лютого у кожному з університетів проведуть низку благодійних заходів: аукціони, збори коштів: конкурси. Вторговані гроші передадуть БФ “Вірні” для закупівлі дронів для франківських бригад та батальйонів. Амбітна мета проєкту – зібрати 1 мільйон гривень.

“Наш Благодійний фонд «Вірні», в цей вирішальний для нас час, постійно намагається залучити до волонтерства якомога більше українців. Студентство в нашому місті завжди було свідомою та рушійною силою, здатною робити прекрасні та вагомі справи. Саме тому ми звернулися до чотирьох найбільших університетів міста з пропозицією допомогти зібрати кошти на закупівлю FPV-дронів для обласних бригад та батальйонів і навчальні заклади однозначно нас підтримали”, – розповідає голова БО “Вірні” Андрій Матійчик.

Читайте також: Роман Яцишин офіційно став ректором Івано-Франківського національного медичного університету