Студенти Прикарпатського університету провели благодійний футбольний турнір – зібрали майже 10 тисяч грн на ЗСУ (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

24 May, 2023 13:56

Поділитись публікацією
Студенти Прикарпатського університету провели благодійний футбольний турнір – зібрали майже 10 тисяч грн на ЗСУ (ФОТО)

Загалом у Кубку з футболу взяли участь шість студентських команд Прикарпатського університету. Відбіркові ігри проходили з 15 по 22 травня на стадіоні “Наука”, фінал відбувся на “Хет-Трик Арені” 23 травня.

У фіналі зійшлися команди “Лазарет” з Факультету фізичного виховання і спорту та “F-16” Юридичного навчально-наукового інституту. Перемогу з рахунком 5:2 здобули гравці “Лазарету”.

Під час турніру студенти та викладачі зібрали дев’ять тисяч 400 гривень для ЗСУ. Їх перерахували івано-франківському #SaveUkraineNow(SUN), що займається підтримкою сил оборони Прикарпаття на передовій.

“Попереду нас чекає велика кількість викликів, але завдяки витримці, дисципліні та стійкості, яку, передусім, гартує у нас спорт, ми однозначно переможемо. Головне — допомагати нашим військовим”, — зазначив після фіналу декан факультету фізичного виховання і спорту університету Ярослав Яців.

Організатори, студентська профспілка ПНУ розповіли, що завдяки таким заходам вдається об’єднувати студентів та викладачів, підвищувати командний дух, та робити добрі справи. За цей навчальний рік на різних заходах, змаганнях та Кубках їм вдалося зібрати понад 200 тисяч гривень для прикарпатських військових.

“Усі події, які ми організовуємо у час повномасштабної війни мають благодійну складову, на деякі запрошуємо військових, як глядачів або учасників. — розказує Голова профспілки студентів Назарій Дюк. — Ми віримо, що допомагаючи нашим захисникам з кожним заходом, з кожним збором коштів наша перемога стає ближчою”.