Для потреб біженців створено комісію інвентаризації житлового фонду

Автор: Людмила Баран

18 Apr, 2014 13:46

Поділитись публікацією
Для потреб біженців створено комісію  інвентаризації житлового фонду

Спеціальна комісія здійснюватиме пошук домогосподарств, де зараз ніхто не мешкає. Відтак, вона формуватиме пропозиції біженцям з Криму і Сходу України.

Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко. “Нами створена комісія, якій доручено провести інвентаризацію всього житлового фонду домогосподарств, де на даний момент не проживають люди, щоб ми розуміли, що можемо пропонувати”, – зауважив очільник ОДА.

За його словами, приїжджі хочуть проживати переважно у квартирах. Але забезпечити це обласна влада не може, тож переселенцям пропонують оселитися у приватних будинках, повідомляє “Бліц-інфо”.

“Можливо, будуть у подальшому державні програми цільового фінансування будівництва житлових будинків, але зараз це не часі, – наголосив Андрій Троценко. – Зараз мова йде про те, що уряд готовий компенсувати витрати, пов’язані з подальшим проживанням людей. І в перспективі ми будемо просити про те, щоби закладалися кошти для надання матеріальної допомоги”.

Нагадаємо, що на Прикарпатті зареєстровано 237 переселенців з інших областей. Їм пропонують житло в санаторіях і покинутих приватних будинках області. Але біженці хочуть жити в місті.