Сучасну техніку отримали ЦНАПи на Верховинщині (ФОТО)

Автор: Застава Максим

20 May, 2022 18:44

Сучасну техніку отримали ЦНАПи на Верховинщині (ФОТО)

Для підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям Верховинської та Зеленської територіальних громад, міжнародна ІТ компанії ЕРАМ Ukraine передала комп’ютерну техніку, яка сприятиме покращенню роботи адміністраторів у ЦНАП.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

«ЦНАПи, сьогодні стають осередком допомоги у розв’язанні різноманітних питань для внутрішньо переміщених осіб. Перелік послуг розширюється, для забезпечення доступності надання цих послуг на місцях. ЦНАП – це зручний сервіс для кожного отримати адмінпослуги. Тому, дуже важливо мати технічний ресурс, щоб вирішувати завдання, які ставить перед собою громада. Дякуємо ІТ-компанії ЕРАМ в Івано-Франківську за надану комп’ютерну техніку, що слугуватиме інструментом ефективного розвитку цифрових послуг», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.

«Варто сказати, що ЕРАМ Ukraine – компанія, яка готова співпрацювати зі спеціалістами з різних куточків України. Зауважу, що велика кількість нових ІТ-спеціалістів приєдналася до компанії із західноукраїнського регіону, а саме з Івано-Франківська. Наразі команда налічує понад 100 франківських колег. В українському рейтингу від DOU, саме Івано-Франківськ є містом №1, яке привабливе як для життя, так і для комфортної роботи ІТ-фахівців, відзначають в опитуванні. Також, для компанії ЕРАМ важлива ІТ освіта, її розвиток та навчання потенційних айтівців. Тому, обопільна співпраця з обласною державною адміністрацією, дасть можливість і надалі розвивати великий потенціал спеціалістів, які націлені на роботу в ІТ-галузі, і бути конкурентноспроможними на цьому ринку», – розповів Михайло Шелудяков, виконуючий обов’язків голови Івано-Франківської локації компанії ЕРАМ.

Як додають в ОДА, станом на сьогодні у ЦНАПі Верховинської ТГ зареєстровано 3558 внутрішньо переміщених осіб та оформлено 1053 заяви на допомогу.

Крім того, в Зеленській тергромаді в програмному комплексі “Соціальна Громада” зареєстровано 327 довідок внутрішньо переміщених осіб, в тому числі видано уповноваженою особою сільської ради 243 довідки ВПО, оформлено заяв на отримання фінансової допомоги від держави для 141 особи (211 через застосунок “Дія”).

Більше про ІТ-компанію EPAM читайте у матеріалі видання “Галка”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry