Суд не побачив браконьєрства у діях двох галичан, які в грудневу ніч на човні “полокали сіти” у ріці Дністер (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Бер, 2016 09:06

Суд не побачив браконьєрства у діях двох галичан, які в грудневу ніч на човні “полокали сіти” у ріці Дністер (ФОТО)

Галицький районний суд днями постановив закрити провадження в справі про адміністративне правопорушення двох галичан, яких спіймали з мокрими рибальськими сітами ввечері 23 грудня на ріці Дністер. 

Про цю подію у мережі Facebook раніше розповідав завідувач сектору оперативної роботи Управління охорони рибальства в області Любомир Стрембіцький.

“Галич. Дністер. 23.12 .2015року було затримано на гарячому групу “професіоналів”,правда на жаль машина (марки НИВА,вишнева) з “уловом” покинула місце події на великій швидкості. Громадяни древнього міста Галич після прибуття “рішали” з юридичною освітою,різко змінили поведінку, вину за незаконний лов сітками почали заперечувати, своє перебування біля води мотивували тим що “прийшли шашличок засмажити”. Коли зрозуміли що “м’ясце” з “сіточками” і човником не в’яжеться, та й де ви бачили, щоб для розведення вогню потрібно вдягати ОЗК по чоботях-забродах? “Пісня” зазвучала на новий мотив – мов, сітка наша, була дуже в болоті, то ми її вирішили пополокати, але рибу не ловили…При даних громадянах також виявлено три мішки політиленових – вони просто всі просякли рибою, днище та боковини човна всі в лусці , що видно на фотографії. До сіток було нав’язано з 20кг каміння, так як вище галицького мосту течія, так виникає питання -для чого при полоканні сіток полокати каміння?”, – згадував рибінспектор, який навів і відповідні фотодокази.

Тоді на чоловіків склали протокол про адмінправопорушення, а суд мав би визначити розмір штрафу. Однак у Феміді галичани також запевнили, що під покровом ночі рибу не ловили, а лише мали намір  полоскати наявні в них сітки, які були в намулі, та мішки. Встигли надути човен та одягнутись. Сітки були ще в мішках. В цей час до них підійшли інспектори Держрибоохорони та звинуватили у ловлі риби.

Відтак суд пристав на пояснення “полоскальників”. Вирішив, що чоловіки й справді мали намір зайнятися браконьєрством, але доказів реалізації цього наміру немає. Тож не оштрафував мешканців райцентру.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...