Суд не покарав клуб “Ельдорадо” за порушення карантину, бо поліціянти склали протокол не на ту людину

Автор: Застава Максим

17 Лют, 2021 11:07

Суд не покарав клуб “Ельдорадо” за порушення карантину, бо поліціянти склали протокол не на ту людину

Івано-Франківський міський суд розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо бармена нічного клубу “Ельдорадо”, на якого поліціянти склали протокол за ст. 44-3 КУпАП.

У протоколі йдеться, що 13 грудня минулого року, коли на Франківщині був встановлений помаранчевий рівень епідемічної небезпеки, бармен порушив правила карантину, а саме не припинив роботу нічного клубу “Ельдорадо” о 3.20 год, пише Курс.

Захисник бармена в суді пояснив, що його підзахисний не здійснює господарської діяльності та не зареєстрований як підприємець, працює барменом в нічному клубі “Ельдорадо” на підставі трудового договору. Тому просив закрити провадження у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Суд погодився із захисником, що до адмінвідповідальності слід притягувати посадову особу закладу, тобто ту особу, яка виконує організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції. Оскільки бармен є лише найманим працівником, не здійснює господарської діяльності та не зареєстрований як підприємець, суд закрив провадження у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Як відомо, 13-14 грудня поліціянти двічі  закривали нічний клуб «Ельдорадо». Окрім того, що правоохоронці склали адмінпротокол, у закладі провели обшук, вилучили  музичну техніку й обладнання та відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...