Суд покарав іванофранківця за ухилення від громадських робіт

Автор: Турій Роман

01 Oct, 2014 15:49

Суд покарав іванофранківця за ухилення від громадських робіт

Івано-Франківський міський суд покарав арештом раніше судимого жителя обласного центру Прикарпаття, 1987 року народження, котрий ухилявся від відбування громадських робіт будучи засудженим до цього покарання.

Судом встановив, що наприкінці минулого року підсудного було засуджено до відбуття 200 годин громадських робіт. Після чого його взяли на облік в Івано-Франківському міському підрозділі кримінально-виконавчої інспекції.

Там підсудного ознайомили з порядком та умовами відбування покарання у виді громадських робіт, про що в нього було відібрано підписку, роз’яснено наслідки у разі ухилення від відбування покарання, а також під розпис видано йому направлення на громадські роботи в КП “ДРЕУ” м. Івано-Франківська.

Але підсудний іванофранківець до відбуття громадських робіт так і не приступив та не з’являвся на реєстрацію до кримінально-виконавчої інспекції. Після чого він отримав письмове попередження від КВІ із роз’ясненням про покарання за ухилення від відбуття громадських робіт, але чоловік його проігнорував.

Поставши перед судом він повністю визнав свою вину та просив суд його суворо не карати.

Дослідивши всі обставини та матеріали даної справи Івано-Франківський міський суд засудив івано-франківця 1987 року народження за частиною 2 статті 389 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді двох місяців та дванадцяти днів арешту.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry