Суд пояснив, чому не поновив на роботі люстрованого екс-міліціонера Манжелея

Автор: Турій Роман

26 Гру, 2014 10:10

Суд пояснив, чому не поновив на роботі люстрованого екс-міліціонера Манжелея

В розпорядженні “Галки” з’явилася постанова окружного адмінсуду області у справі щодо поновлення на роботі екс-заступника начальника УМВС в області Ярослава Манжелея.

Читайте також: Люстрація забрала у начальника прикарпатської міліції двох заступників

Після автоматичного “люстраційного” звільнення, міліціонер в суді просив врахувати свою підтримку громадою, та неконституційність позбавлення посади. Адже він залишився без роботи, не пройшовши жодної перевірки, при цьому позицію громади, яка його підтримує, до уваги взято не було.

Однак у своїй постанові адмінсуд зазначив, що трудове законодавство при звільненні Манжелея не порушено, позиція громадських організації до уваги не береться, а можлива “неконституційність” закону про люстрацію може бути доведена лише Конституційним судом.

Як відомо, його ще наприкінці жовтня було автоматично звільнено під час першої хвилі люстрації, яка зокрема передбачала позбавлення посад усіх начальників та заступників УМВС країни, які працювали в час правління Януковича понад 1 рік.

До того Манжелей звільнився з роботи у січні 2013 року. Будучи у відставці, під час Євромайдану та Революції Гідності брав активну участь у підтриманні праворядку в області, координував спільну роботу громадських активістів та міліції.

Відтак саме Самооборона Майдану та Координаційна рада області ініціювала його призначення керівником міліції після повалення режиму Януковича. Та в підсумку Манжелей став лише заступником.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...