Суд продовжив розслідування двох кримінальних справ щодо посадовців “Івано-Франківськтеплокомуненерго”

Автор: Вадим Войтик

29 Nov, 2021 11:00

Суд продовжив розслідування двох кримінальних справ щодо посадовців “Івано-Франківськтеплокомуненерго”

Суд продовжив строк досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо дій посадових осіб комунального підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго” №42021092010000016 від 15.06.2021 та №12021091010000962 від 14.09.2021, до 5 (п`яти) місяців, тобто до 19 січня 2022 року.

Читайте також: Перейменування "Теплого дому" на "Комфортний" обійшлося владі Івано-Франківська у 1,4 млн грн.

Відповідні ухвали слідчий суддя Івано-Франківського міського суду постановив 17 листопада.

Мова йде про використання з метою отримання неправомірної винагороди будівельної техніки ТКЕ, де фігурує головний інженер підприємства, а також про продаж приватній особі комунального майна – металевих труб, де фігурантом виступає вже директор КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євген Герасименко.

Як повідомляла “Галка”, Євген Герасименко вже притягався до кримінальної відповідальності на попередньому місці роботи.

31 серпня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що через “бурхливі події” на фірмі, він вирішив усунути чинне керівництво ТКЕ та доручив підшукати йому заміну. 23 жовтня Євген Герасименко як ні в чому не бувало повернувся до виконання обов’язків головного тепловика міста.

В лютому 2021 року за поданням Марцінківа депутати міської ради ухвалили рішення про передачу значної частини майна КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” приватній теплопостачальній фірмі, керівництво якої також проживає у Київській області. Це рішення вже назвали “найбільшою крадіжкою в історії міста”.

Через масові скорочення працівників припинив своє існування знаменитий хор “Чорнобривці”, а загальні борги ТКЕ за постачання газу та за податками складають понад півмільярда гривень.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry