Суд розпочав стягнення заборгованостей родини Корнієнків перед державним банком

Автор: Вадим Войтик

21 Oct, 2015 12:05

Поділитись публікацією
Суд розпочав стягнення заборгованостей родини Корнієнків перед державним банком

Івано-Франківський міський суд 20 жовтня ухвалив рішення про стягнення боргу з батька кандидата на посаду міського голови Андрія Корнієнка. Суд по стягненню боргів самого Корнієнка відбудеться 28 жовтня. 

Читайте також: Кандидат на посаду міського голови все ж поверне вкрадене в державного банку (РІШЕННЯ СУДУ)

Як повідомили “Галці” в суді, державний “Укрексімбанк” позивався щодо стягнення заборгованості з Корнієнка Микола Терентійовича за кредитними зобов’язаннями. Через системну неявку відповідача суд ухвалив заочне рішення – стягнути з боржника 12 тисяч гривень.

Як свідчить розклад судових засідань, 28 жовтня суд розглядатиме позов банку до боржника Корнієнка Андрія Миколайовича. Як поінформували в суді, цей боржник також не з’являвся на попередні судові засідання.

Суд по справі дружини політика відбудеться 2 листопада. Також у листопаді будуть слухатись справи про борги кандидата у міські депутати від партії “Народний контроль” Геннадія Чудака.

Як повідомляла “Галка”, в Івано-Франківському міському суді слухаються справи за позовами переліку провідних банків Івано-Франківська до Андрія Корнієнка та Геннадія Чудака. Мова йде про примусове стягнення кредитних коштів.

Зокрема, до Корнієнка А.М. з позовом про стягнення боргу звертається ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”. Цей же банк позивається з аналогічним позовом до родичів кандидата у міські голови Корнієнка М.Т. та Корнієнко О.В.

Втім, як видно з інформації на офіційному сайті “Судова влада України”, пан Корнієнко та його родина за всіма судовими справами виступають в якості відповідача. З огляду на це пояснення політика про його скаргу на дії банку видаються неправдивими. Наявність позову до пана Корнієнка саме як до боржника підтвердили і джерела “Галки” в “Укрексімбанку”.

Сам Корнієнко прокоментував таку інформацію словами “Скавуління та тявкання шакалів”. Пояснень від іншого “народного контролера” – боржника пана Геннадія Чудака немає.

screenshot-ifm.if.court.gov.ua 2015-10-19 22-53-48 screenshot-ifm.if.court.gov.ua 2015-10-19 22-53-47 screenshot-ifm.if.court.gov.ua 2015-10-19 22-51-30 screenshot-ifm.if.court.gov.ua 2015-10-19 22-50-51