Суд відмовив хірургу, котрий погано мив руки перед операцією

Автор: Турій Роман

02 Oct, 2014 21:25

Поділитись публікацією
Суд відмовив хірургу, котрий погано мив руки перед операцією

Сьогодні у Калуському міськрайонному суді відбулося слухання за позовом лікаря одного із відділів Калуської райолікарні хірургічного профілю.

Читайте також: Літературні читання, конкурс читців та концерти. Як франківці відзначатимуть Шевченківські дні

У травні одного із лікарів Калуської ЦРЛ відсторонили від проведення операцій на місяць. Причина, пояснюють, — руки, які медик не надто ретельно мив перед тим, як розпочати операцію. Однак, лікар із таким рішенням адміністрації не погодився і звернувся до суду. Час дії покарання завершився ще у червні, однак, медик вимагав в адміністрації лікарні компенсацію за моральну шкоду у розмірі 10 тис. гривень.

Сьогодні у Калуському міськрайонному суді відбулося слухання за позовом хірурга. Як повідомила «Вікнам» заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, суд відхилив позов медика.

Щодо того, як розвиватимуться події дальше, Наталія Кінаш зауважила: адміністрація застосувала до медика профілактичний захід, відсторонивши його від проведення операцій на місяць — щоб запобігти можливим наслідкам. Зрештою, свого — добилися: медик став ретельніше мити руки, що підтверджують результати проб, відібраних лабораторією лікарні.

Теги: