Суд відновив провадження у справі ймовірного побиття депутата міської ради на слуханнях по забудові

Автор: Вадим Войтик

18 Кві, 2024 15:15

Поділитись публікацією
Суд відновив провадження у справі ймовірного побиття депутата міської ради на слуханнях по забудові

Івано-Франківський міський суд відновив судове провадження щодо ветерана Олексія Замкового. Він начебто побив депутата-свободівця Петра Гавриша під час громадських слухань щодо забудови промзони колишнього асфальтного заводу. 

Провадження зупинили у жовтні 2022 року, оскільки обвинуваченого було мобілізовано на військову службу. У квітні 2024 Замковий звільнився та з’явився в суд.

Громадські слухання відбулися ще у 2016 році. Мешканці району вулиці Макогона на чолі з активістом Олексієм Замковим протестували проти рішення міської ради про майбутню масштабну забудову. Мова йшла про 33 багатоповерхівки на ділянці в 3,5 га. 

Голосна суперечка закінчилася сутичкою між Замковим та депутатом Петром Гавришем, який представляв інтереси забудівника та міську раду. Згодом депутати від “Свободи” звернулися до поліції зі скаргою на Замкового.

Активіста обвинувачують за ч. 2 ст. 350 ККУ – умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі або громадянинові, який виконує громадський обов’язок, у зв’язку з їхньою службовою чи громадською діяльністю, а також вчинення таких дій щодо їх близьких. Санкція передбачає обмеженням волі на строк від 2 до 5 років. 

За час розгляду справи в суді забудова району майже завершена.

Читайте також: Лідія Чекайло стала заступницею голови Івано-Франківської районної ради (ФОТО)