Суд відправив Пашу Мерседеса під домашній арешт (ОНОВЛЕНО)

Автор: Борис Марія

01 Кві, 2023 20:55

Поділитись публікацією
Суд відправив Пашу Мерседеса під домашній арешт (ОНОВЛЕНО)

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Української православної церкви московського патріархату Павлу, відомого в народі як Паша Мерседес, у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб.

Про це повідомляє Укрінформ.

Крім того, суд заборонив митрополиту звертатися до вірян. На такому запобіжному заході наполягав прокурор.

Як повідомлялося раніше, Шевченківський районний суд Києва, який 1 квітня розглядав питання про обрання запобіжного заходу митрополиту Павлу, переніс засідання на понеділок, 3 квітня, у зв‘язку з поганим самопочуттям митрополита.

Однак згодом суд переніс засідання про обрання запобіжного заходу наміснику Києво-Печерської лаври на 18.30 1 квітня та погодив його примусове доправлення до зали суду.

Служба безпеки України вранці 1 квітня вручила підозру наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ (МП) Павлу (Лебедю). У його будинку провели обшуки.

О 21:06 Громадське повідомило, що суд ще не обрав запобіжний захід митрополиту Павлу. Наразі судді пішли у нарадчу кімнату, де будуть вирішувати, чи відправити його під домашній арешт.

О 21:30, як пише Громадське, Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід митрополиту УПЦ московського патріархату митрополиту Павлу (Лебедю) — цілодобовий домашній арешт на 60 днів із зобов’язання носити електронного браслета.

Прокуратура просила, окрім домашнього арешту на 60 діб та носіння електронного браслету, заборонити митрополиту Павлу вести соцмережі та публікувати відеозвернення до суспільства. Таке клопотання суд вирішив не задовольняти.