Суд покарав коломиянина, який публікував у телеграмі місця, де роздають повістки

Автор: Соня Грейда

21 Sep, 2023 15:45

Поділитись публікацією
Суд покарав коломиянина, який публікував у телеграмі місця, де роздають повістки

У Коломиї покарали чоловіка, який у липні 2022 року створив телеграм-канал з інформацією про те, де роздають повістки. Його звинуватили у перешкоджанні діяльності ЗСУ та допомозі ухилянтам уникнути служби в армії. 

Про це пише Галка з посиланням на ТСН.

Від 11 липня 2022  до 01 лютого 2023 року на цьому телеграм-каналі опублікували 9 повідомлень із зазначенням конкретних місць про те, де працюють військкоми. 

“При цьому, обвинуваченим розроблено механізм перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших воєнізованих формувань і, незважаючи на те, що вказана інформація поширювалась не лише ним, а й іншими учасниками каналу, які не перебували у злочинній змові з обвинуваченим, вся діяльність каналу охоплювалась його злочинним умислом. Обвинувачений чітко знав та усвідомлював, що на каналі систематично розміщується інформація, яка систематично чинить перешкоди зазначеній законній діяльності Збройних Сил України” – йдеться у матеріалах суду. 

Підозрюваний свою провину визнав та погодився на співпрацю зі слідством. 

Суд визнав чоловіка винним за  ч. 1 ст. 114-1 КК України. Його засудили до 5 років позбавлення волі, замінивши цей термін на 2 роки іспитового.