Суд залишив без розгляду позов щодо “гуцульської” пам’ятки “Трембіта” у парку Шевченка

Автор: Андрій Макітра

07 Nov, 2023 18:59

Поділитись публікацією
Суд залишив без розгляду позов щодо “гуцульської” пам’ятки “Трембіта” у парку Шевченка

Івано-Франківський окружний суд сьомого листопада переглянув позов підприємиці Світлани Бородайко до Івано-Франківської ОВА та залишив його офіційно без розгляду. Суддя задовольнив заяву частково. Її поки залишили без руху, але дали час позивачу на усунення неточностей у заяві.

Про це пише Галка з посиланням на репортаж “Репортера”.

Франківська забудовниця Світлана Бородайко вимагає через суд виключити кінотеатр “Трембіта” з переліку пам’яток архітектури місцевого значення. Його побудували у 1955 році за проєктом архітектора Івана Боднарука, якого вважають засновником гуцульського стилю, – інформувала Галка.

На підготовчому засіданні Івано-Франківського окружного суду 7 листопада представник відповідача – Івано-Франківської ОВА – Олексій Ігнатенко звернувся з клопотанням. Він висловив позицію сторони та сказав, що позов підприємиці мають залишити без розгляду. Відповідач нагадав, що позивачка вперше зверталася у березні. Тоді заяву не розглядали, – пише “Репортер”.

“Підстав для звернення, на нашу думку, взагалі не існує. Вони суперечать законодавству. Відповідна позивна заява може бути залишена без розгляду. У березні заява була залишена без руху. Наша позиція збігається з тодішньою ухвалою суду про залишення позову без руху”, – заявив представник Івано-Франківської ОВА.

Також “Репортер” пише, що представниця позивачки Оксана Шургот виступила з проханням розглянути позовну заяву. Суддя Іван Скільський задовольнив заяву частково. Тож поки заяву залишили без руху, але надали час позивачу на усунення неточностей у заяві.

Наступне підготовче судове засідання відбудеться о 28 листопада о 13:00.

Як раніше писала Галка, Івано-Франківська обласна прокуратура зацікавилась позовом та внесла клопотання у суд щодо цього. Тоді засідання перенесли.

У коментарі “Галці”, речниця обласної прокуратури Іванна Федик повідомила, що прокурори подавали клопотання про ознайомлення з матеріалами справи. Мета – визначитися, чи є підстави для вступу прокуратури у цей судовий розгляд. 

Читайте також: Суд знову залишив без розгляду позов щодо архітектурної пам’ятки “Трембіта” у парку Шевченка