Суд знову залишив без розгляду позов щодо архітектурної пам’ятки “Трембіта” у парку Шевченка

Автор: Андрій Макітра

06 Гру, 2023 15:39

Поділитись публікацією
Суд знову залишив без розгляду позов щодо архітектурної пам’ятки “Трембіта” у парку Шевченка

П’ятого грудня Івано-Франківський окружний вчергове переглянув позов підприємиці Світлани Бородайко до Івано-Франківської ОВА та залишив його офіційно без розгляду.

Про це пише Галка з посиланням на “Репортер”.

Франківська забудовниця Світлана Бородайко вимагає через суд виключити кінотеатр “Трембіта” з переліку пам’яток архітектури місцевого значення. Його побудували у 1955 році за проєктом архітектора Івана Боднарука, якого вважають засновником гуцульського стилю, – інформувала Галка.

Як раніше писала Галка, Івано-Франківська обласна прокуратура зацікавилась позовом та внесла клопотання у суд щодо цього. Тоді засідання перенесли.

У коментарі “Галці”речниця обласної прокуратури Іванна Федик повідомила, що прокурори подавали клопотання про ознайомлення з матеріалами справи. Мета – визначитися, чи є підстави для вступу прокуратури у цей судовий розгляд.

П’ятого грудня на засідання не з’явилися ані представник відповідача – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОВА, – ані адвокатка позивача. Остання попередньо надіслала клопотання, щоб засідання проводили без неї. Прокурорка та представниця третьої особи, які були на засіданні, підтримали рішення залишити заяву без розгляду.

Як зазначає “Репортер”, суддя Ігор Скільський повідомив, що адвокатка Оксана Шургот звернулася з клопотанням про те, щоб залишити позовну заяву без розгляду. Суд вирішив задовольнити це прохання.

“Суд постановив: заяву представника позивача адвоката Оксани Шургот від 08.11.23 про залишення позовної заяви без розгляду задовольнити. Позовну заяву Світлани Бородайко до Івано-Франківської ОВА про визнання протиправним рішення від 9.09.1989 року залишити без розгляду”, – повідомив Ігор Скільський.

Читайте також: Франківська забудовниця судитиметься, щоб прибрати "гуцульський" кінотеатр "Трембіта" з переліку пам’яток архітектури