Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження за ніби то перешкоди УПЦ Московського патріархату на Богородчанщині

Автор: Єва Жасминова

02 Бер, 2019 15:45

Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження за ніби то перешкоди УПЦ Московського патріархату на Богородчанщині

Керівник релігійної громади УПЦ (Московський патріархат) “Святого Благовіщення” протоієрей Володимир Шувар звернувся до поліції про те, що депутати та чиновники нібито перешкоджали йому правити у двох церквах московського патріархату.

Про це в мережі повідомив депутат облради Святослав Никорович.

“Впродовж 2 років за моїми звернення правоохорнці не бачили, що руйнується пам’ятка архітектури. А от за зверненням такого собі Шувара відкриваються провадження. Мені не страшні переслідування, мені страшенно соромно за тих, хто цим займається. Ще один нюанс, правоохоронці були впродовж всіх подій в Похівці та Богородчанах. Ніякого релігійного обряду, окрім провокування конфлікту Шувар не збирався робити і це всі бачили. У Богородчанах він приїхав з ломом, молотом та сокирою. Це одне свідчення маніпуляцій так званих служителів московського патріархату. Я щиро сподіваюся, що вони понесуть законне покарання за оману людей, провокування та руйнування нашої держави. Хочу запевнити громаду, що лишаюся і буду відстоювати їхні інтереси. Ми переможемо, а зрадники й манкурти отримають по заслугах”, – йдеться у дописі Святослава Никоровича.

У коментарях користувачі підтримують Святослава.

Oksana Henyk пише “Домініканський костел , це пам’ятка архітектури богородчанської громади і ми її не віддамо ніяким московським попам!!”

Юра Семкович пише  “Похівка на 90% перейшла до ПЦУ. Ходять до храму і давно забули про Шувара & со. Так що ця заява то останні “вздохи” московітів. Амінь)”

Тарас Гаврилко пише “А чому громада Похівки не написала заяву в міліцію на Шувара, про те що він обікрав храм?”

Нагадаємо, Парафіяни села Похівка на Богородчанщині -перша громада на Прикарпатті яка з УПЦ Московського патріархату перейшла до ПЦУ.

У селі Похівка, що у Богородчанському районі прибічники Московського патріархату створили живий щит проти вірян ПЦУ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry