Сукні в кольорах України: в Івано-Франківську дизайнерка з волонтерами влаштовують благодійну фотосесію (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

26 Кві, 2022 18:46

Поділитись публікацією
Сукні в кольорах України: в Івано-Франківську дизайнерка з волонтерами влаштовують благодійну фотосесію (ФОТО)

Дизайнерка суконь з Богородчан Наталя Канюк разом із волонтерами влаштовує благодійну фотосесію в Івано-Франківську, аби зібрати кошти на машину для ЗСУ.

Дизайнерка Наталя Канюк з мамою шиють одяг вже майже 6 років. Студію у Богородчанах відкрили 2 роки тому – бренд назвала “Ніка” у честь донечки Вероніки, пише Галка.

«Минулого року у нас були покази у Одесі та Києві. У зв’язку з теперішньою ситуацією в Україні хотіли максимально підтримати. Спочатку шили на потреби армії – балаклави, спальники, а потім виникла ідея пошити патріотичну сукню – спочатку дитячу, а потім дорослу. І мені дуже приємно, що дівчата її оцінили, вже 4 наречені замовили її на вінчання. Створюємо новий тренд, який зараз до душі кожному українцю», – розповідає дизайнерка.

Наталя надає для фотосесії свої, дизайнерські сукні у синьо-жовтих кольорах. Є довга та коротка жіночі сукні, а також платтячка для дівчаток на один, три та п’ять років.

«Ідеї фотосесії не моя, мені написала дівчина-волонтер Юля. Вона з чоловіком збирала кошти на авто для ЗСУ, так як їхні власні кошти закінчилися, а збір іде повільно, вони вирішили провести благодійну фотосесію. Юля спитала, чи можу я дати свою сукню патріотичну, я звичайно погодилася безкоштовно надати цю сукню. Згодом я вирішила все організувати сама, щоб їй було легше, а зібрані кошти після фотосесії передати вже”,- розповідає дизайнерка Наталя Канюк.

Зараз шукають фотографів, які готові долучитись до волонтерської ініціативи та фотостудії у Франківську.

«Для фотосесії нам потрібні дуже фотографи, чим більше тим краще. Моделі, які хочуть взяти участь, також чим більше бажаючих, тим більше ми зможемо допомогти. Візажисти, перукарі – вже є бажаючі допомагати безкоштовно. Також я шукаю фотостудію, яка може відкрити нам двері на день чи два, це вже залежить, скільки людей ми зберемо», – каже жінка.

Фотосесію планують на початок травня, коли знайдуть всіх потрібних людей.

Якщо бажаєте взяти участь у фотосесії, пишіть дизайнерці Наталі Канюк.

Вартість участі в фотосесіїї – благодійний внесок, кожен платить скільки може.