Сумісність плодових дерев у саду

02 Жов, 2023 14:01

Поділитись публікацією
Сумісність плодових дерев у саду

Важливою складовою при вирощуванні саду є – сумісність плодових дерев. Плодові дерева посаджені поруч не повинні перешкоджати зростанню один одного. Справа в тому, що коренева система кожної окремої рослини виділяє в грунт з’єднання та речовини, що здатні розчинятись у воді під час дощу або поливу та розноситись на великі ділянки. Ці речовини здатні заважати сусіднім плодовим деревам нормально розвиватись, тому перед посадкою саджанців плодових дерев варто знати які з них хороші сусіди, а які ні.

Сумісність чагарників та плодових дерев

Культура

Хороші сусіди

Погані сусіди

виноград черешня, груша смородина
вишня черешня, виноград, груша, яблуня, слива слива, вишня, золотисті порічки
груша виноград, яблуня, чорна смородина обліпиха, малина
полуниця кущова квасоля, часник, петрушка обліпиха, малина
аґрус червоні порічки, вишня яблуня, малина, чорна смородина
малина яблуня полуниця, червоні порічки
обліпиха обліпиха для всіх інших культур поганий сусід
яблуня груша, жимолость, айва, слива, черешня горобина, ялиця, калина, горіх волоський, золотиста порічка, бузок, троянда, жасмін, ялівець, кісточкові культурі, береза, глід, барбарис.

При купівлі саджанців плодових дерев, потрібно впевнитись в якості саджанця, адже безпосередньо від характеристик саджанця залежить результат. В інтернет-магазині саджанців та насіння “Рослини від Василя Івановича”  широкий асортимент саджанців дерев, квітів, декоративних та плодових культур, насіння та добрив. Магазин співпрацює з найкращими виробниками з Польщі та Голландії, а також з місцевими садівниками перевіреними часом та якістю. Купити плодові дерева та інші товари можна за сезонними знижками, які регулярно проводяться в магазині.

Кваліфіковані менеджери допоможуть визначитись з необхідним товарам, порадять добрива для догляду за рослинами, швидко та комфортно оформлять замовлення. Також на сайті магазину можна самостійно оформити замовлення або ж забронювати саджанці дерев заздалегідь.

Кожне замовлення упаковується в коробки з еко-картону, що гарантує якість та товарний вигляд рослини при транспортуванні. Доставка замовлень здійснюється в усі куточки країни. Магазин впевнений в якості свого товару тому надає гарантію в 180 днів на всі посаджені культури.

Широкий асортимент найякіснішого посадкового матеріалу та любов команди до своє справи гарантує здоров’я та красу вашого саду!

ПРОМО