Супер Лото – найпопулярніша лотерея в Україні

24 May, 2023 20:22

Поділитись публікацією
Супер Лото – найпопулярніша лотерея в Україні

Супер Лото – найпопулярніша лотерея в Україні

Лотереї можуть бути класичними числовими або ж більш сучасними, наприклад у вигляді скретч карток, миттєвих ігор тощо. Серед усіх, які можна знайти сьогодні в Україні, найбільшою популярністю та довірою гравців користується саме Супер Лото. Ця гра відома вже кілька десятків років, і за цей час зробила багатшим не одного українця.

А головне – отримати можливість зірвати джекпот максимально просто. Для цього потрібно купити лотерейний білет Суперлото на сайті https://unl.ua/uk/games/superloto   або в стаціонарних точках продажу. Давайте більш детально розберемо: чому українці так люблять саме Супер Лото та як стати гравцем?

Чому Супер Лото таке популярне?

Супер Лото не просто так вважають одним із найпопулярніших в Україні. Ця гра відрізняється цілою низкою переваг:

Легальність та безпека

Компанія має усі необхідні ліцензії, які підтверджують прозорість та чесність гри. Ліцензії видаються після ретельної перевірки. Окрім того, безпосередньо під час трансляції в залі, де проводять розіграш, присутня наглядова комісія. Це дозволяє підтвердити дотримання всіх правил та зафіксувати передачу виграшу гравцям.

Прості та зрозумілі правила гри.

Супер Лото працює за класичним числовим принципом. Все, що вам потрібно – це придбати лотерейний білет, вказати 6 номерів, які ви вважаєте виграшними, та дочекатися онлайн-трансляції.

Вже під час розіграшу з лототрона будуть випадати кульки з номерами. Чим більше з цих номерів ви вгадали, тим більшу суму отримаєте. Вгадали усі номери? Що ж, вітаємо – на вас чекає джекпот у понад 15 мільйонів гривень.

Вигідна вартість білетів

Вони коштують всього 20 грн. Придбати їх можна в декілька кліків безпосередньо на сайті УНЛ, а також в офіційних точках продажу.

Велика грошова винагорода

Гра пропонує найбільший джекпот, станом на сьогодні він складає понад 15 мільйонів гривень. Щоб його отримати, потрібно вгадати усі номери, які випадуть з лототрона у правильній послідовності. До речі, саме Супер Лото розіграло найбільший в Україні джекпот, який становив 33 млн грн, і який станом на сьогодні іще ніхто не перевищив.

Як грати та вигравати у Супер Лото?

Тепер розберімося як грати в Супер Лото. Усе, що вам потрібно, це:

  1. Придбати лотерейний білет та заповнити його. На ігровому полі будуть розташовані числа від 1 до 52. Потрібно вказати 6 номерів, які ви вважаєте виграшним.
  2. Дочекатися трансляції. Вона відбувається ввечері орієнтовно о 22:50 щосереди та щосуботи. Подивитися розіграш на телеканалі Київ ТВ, а також на сайті УНЛ. Якщо з якихось причин ви пропустили гру, можна подивитись повтор або дізнатись результати розіграшу в текстовому форматі.
  3. Якщо ви отримали грошову винагороду, зв’яжіться з працівниками лотереї. Меншу суму можна швидко вивести на вашу банківську карту або ж навіть поповнити номер мобільного телефону. Найбільші грошові призи потребують відвідування головного офісу УНЛ. Також можна забрати гроші готівкою в одній з офіційних точок продажу лотерейних білетів.

646cf1ad4de9d.webp

Чи можна якось збільшити свої шанси на перемогу? Оскільки гра працює за випадковим принципом, неможливо знати, яка саме кулька вийде з лототрона під час розіграшу. Існує кілька рекомендацій, які дозволять трохи підвищити всі шанси на перемогу.

Ви можете спробувати грати системно, що дає можливість розіграти більшу кількість комбінацій з обраних чисел. Або купуйте відразу кілька лотерейних білетів та вказуйте різні номери. Можливо, якийсь із них принесе вам джекпот.

ПРОМО

Дотримуйтеся правил Відповідальної Гри, що доступні на сайті УНЛ > https://unl.ua/ розділ “Відповідальна Гра”