Супрун назвала умови, за яких “можна і навіть треба” займатися вагінальним сексом під час вагітності

Автор: Єва Жасминова

11 Жов, 2019 21:41

Супрун назвала умови, за яких “можна і навіть треба” займатися вагінальним сексом під час вагітності

Супрун назвала умови, за яких “можна і навіть треба” займатися вагінальним сексом під час вагітності.

Під час вагітності можна і “навіть треба” займатися вагінальним сексом, якщо зберігаються умови для цього. При чому на всіх термінах перед пологами. Про це заявила колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун, пише ТСН.

За її словами, сексом під час вагітності можна займатися, якщо немає протипоказань.

“Ними можуть бути проблеми із шийкою матки (цервікальна недостатність, коли є ризик відкриття цервікального каналу), високий ризик викидню чи передчасних пологів. Багатоплідна вагітність. Рlacenta previa — коли плацента закриває цервікальний канал і є ризик її розриву. Просто низьке розташування плаценти в матці чи наявність гематоми. Передчасні пологи в анамнезі. Вагінальні кровотечі та підтікання навколоплідних вод”, – написала Супрун у Facebook.

Ще одна умова для сексу – бажання обох партнерів.

“Під час вагітності в багатьох жінок підвищується лібідо і чуттєвість, але якщо цього не сталося — все теж гаразд. Пам’ятайте про взаємну активну згоду”, – написала ексочільниця МОЗ.

Окрім того, для сексу під час вагітності має бути обрана комфортна поза.

“Може заважати не лише животик. Збільшуються і стають дуже чутливими груди, тому може бути боляче в положенні чоловік зверху. Глибокі проникнення можуть бути болісними, тож будьте уважні до сигналів партнерки”, – радить Уляна Супрун.

Колишня міністерка зазначила, що ембріон захищений амніотичною рідиною, маткою, слизовим корком у цервікальному каналі, тому пенетрація під час сексу йому не зашкодить. І навіть скорочення матки під час оргазму не можуть викликати передчасні пологи.

“Інколи вагітні першою дитиною чи їхнє тривожне оточення сприймають тренувальні перейми — скорочення Брекстона-Гікса — за “гіпертонус” і причину для “збереження” та повного спокою. Не бійтеся — це природне закономірне явище, і після нетривалого “затвердіння” живота настане розслаблення”, – написала Супрун.

Ексочільниця МОЗ також застерігає, що під час вагітності потрібно бути особливо пильними із захворюваннями, що передаються статевим шляхом, тому вона радить обов’язково користуватися презервативами.

“Відмовитися від бар’єрної контрацепції (презервативу) можна в тому разі, якщо ви обоє не маєте жодної активної хвороби, як-от прояв генітального герпесу, і точно підтримуєте моногамні стосунки”, – заявила Уляна Супрун.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...