Супрун радить більше ходити пішки: чому це корисно

Автор: Єва Жасминова

31 Січ, 2019 09:22

Супрун радить більше ходити пішки: чому це корисно

Це корисна рухова активність, що в деяких випадках може навіть замінити тренування.

Під час ходіння ми не тільки переміщаємось в певну локацію, а й покращуємо наше здоров’я, пише в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Ходити пішки корисно, бо:

▪ це хороше тренування для серця та судин
▪ покращує аеробні можливості — тобто наше тіло здатне краще поглинати та використовувати кисень
▪ впливає на якість, легкість та швидкість виконання щоденних справ
▪ зменшує стрес та тривожність
▪ допомагає підтримувати здорову вагу

Це корисна рухова активність, що в деяких випадках може навіть замінити тренування. Водночас її можна просто інтегрувати в повсякденне життя — не потрібні спеціальне обладнання чи підготовка, аби “потренуватись”.

“Науковці вказують, що варто збільшувати інтенсивність ходьби, а не лише зосереджуватися на відстані або кількості кроків. Тому не намагайтесь орієнтуватись на 10 тисяч кроків на день як зазвичай рекомендують виробники трекерів (хоча це теж непоганий орієнтир). Для того, щоб отримувати користь для здоров’я — достатньо 10-хвилинної прогулянки в активному темпі щодня. Це означає зі швидкістю близько 5 кілометрів на годину”, — зауважує міністерка.

Адже коли ми мало рухаємось та багато сидимо — організм буквально “вимикається“. Сповільнюється обмін речовин, що впливає на нашу здатність регулювати рівень цукру в крові, метаболізувати жири, негативно впливає на тиск та послаблює м’язи і кістки.

Джерело

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...