Суспільство має відчути різницю між підприємцями, які платять податки і олігархами, котрі заробляють на корупційних схемах

Автор: Турій Роман

23 Бер, 2015 09:51

Суспільство має відчути різницю між підприємцями, які платять податки і олігархами, котрі заробляють на корупційних схемах

В Україні немає «війни олігархів», а є початок самолікування суспільства. Це та сама «шокова терапія». Тільки не для звичайних людей, а для олігархів. Тільки звичайні люди на «шокову терапію» реагують або скаргами, або розумінням, а олігархи – піднімають по тривозі кишенькові армії.

Читайте також: Посадовці на велосипедах дісталися Вовчинців - шукали недопрацювання (ФОТО)

Так прокоментував ситуацію довкола «Укртранснафти» та Ігоря Коломойського на своїй сторінці у Фейсбуці політолог Сергій Таран.

«У скандалі навколо “Укрнафти” є один незаперечний позитив – він змушує суспільство нарешті заговорити про проблеми олігархії – суспільство має навчитися розрізняти між великим бізнесом, який чесно платить податки, і між олігархами, які наживаються на монополіях і корупційних схемах, між свободою слова та дозованою інформацією куплених ЗМІ, між справжніми патріотами, які захищають батьківщину, та між іграшковими політиками, які під патріотичними гаслами захищають власних спонсорів. Гарний час для політиків, щоби визначитися на чиєму вони боці. Чудовий час для суспільства зрозуміти хто є хто», – вважає політолог.

Нагадаємо, прикарпатський політик Руслан Марцінків вважає, що теперішня влада досі не відсторонила олігархів від впливу та не повернула капітали з офшорів. За його словами, як і колишній режим Януковича діюча влада потурає та сприяє бізнесу олігархів і що найстрашніше – вводить їх у центральні та місцеві органи влади.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry