Сувенір за донат: в центрі Франківську триває ярмарок для допомоги армії (ФОТО)

Автор: Іра Блаженко

23 Тра, 2024 11:05

Поділитись публікацією
Сувенір за донат: в центрі Франківську триває ярмарок для допомоги армії (ФОТО)

Співзасновник громадської організації “Магурка Трінар” Юрій Бойчук влаштовує благодійні ярмарки, щоб зібрати кошти для Збройних Сил. Впродовж 23 травня ярмарок відбувається біля торгового центру “Прикарпаття”. Тут він їх влаштовує щомісяця. 

Про це пише “Галка” з місця події.

Юрій Бойчук волонтерить від початку повномасштабного вторгнення. ГО “Магурка Трінар”, в якій він керівник, відгукується на усі запити, які в силах закрити: від ліків до автівок. Їздять на прифронтові території з допомогою та відвідують захисників у госпіталі. Займатися благодійністю Юрія спонукає відчуття обов’язку й свій волонтерський досвід узагальнює коротко: “Для мене це кайф: відчувати, що допомагаю”.

Як метод залучення коштів, проводять ярмарки. Проте, не продають, а дарують за донати. Біля торгового центру “Прикарпаття” ярмарки відбуваються раз у місяць, а здебільшого при церквах.

“Багато церков долучаються та надають безоплатно різні ікони та вироби, а ще долучають підприємців та надають сувеніри. Збірки роблять всюди, а інше, коли людина прийде на ярмарку, задонатить скільки зможе і отримає сувенір на пам’ять”, – каже волонтер Юрій Бойчук.

Ярмарок триватиме до кінця дня.

Згодом очікуйте більш розгорнуту історію про волонтерство Юрія Бойчука.

Читайте також: “Це кайф: відчувати, що допомагаю”, – як прикарпатський волонтер Юрій Бойчук допомагає армії