“Суворо покарати, щоб інші задумалися”: як франківці відреагували на вибачення одного зі хуліганів, який бив перехожих

Автор: Жанна Головенко

04 Бер, 2024 11:05

Поділитись публікацією
“Суворо покарати, щоб інші задумалися”: як франківці відреагували на вибачення одного зі хуліганів, який бив перехожих

В соцмережах не вщухають обговорення хуліганства місцевих юнаків, які нападали на перехожих в Івано-Франківську, знімали побої на відео та розповсюджували в інтернеті.

Галка” писала, що третього березня у соцмережах почали ширитися відео, на яких невідомі б’ють випадкових перехожих Івано-Франківська, зокрема літніх людей. Поліція вже ідентифікувала трьох правопорушників і затримала одного них. 

Затриманому оголосили підозру за статею хуліганство. Крім того, поліція опублікувала відеовибачення 16-річного хлопця та його матері.

Команда “Галка” поцікавилася що наші читачі думають з приводу вибачень хулігана. Ми зібрали кілька найяскравіших коментарів: 

  • Julia Lytowchek: “Та які вибачення? То найлегше щось там сказати, бо так порадив адвокат. За свої дії треба відповідати! Відповісти мають і батьки цих недолюдей, бо якщо оце може вдарити беззахисну бабусю, та ще й зі спини, то ні про яке виховання тут не йдеться. Це груповий напад і за це передбачене відповідне покарання!”
  • Roman: “Як зрозуміти його слова — своїми діями ми нічого поганого зробити не хотіли?? Імітували удари? Балончик з газом, то оздоровлювали людей??? Маю відчуття що скоро вони відчують на собі імітацію”.
  • Любомир: “Ви жартуєте??? Які вибачення!!! Позакривати, нехай посидять подумають 2-3 роки”.
  • Ole Nja: “Як нормальна була б мама, то вона там же вдусила б того випердка! Чути в її голосі розкаяння за то шо таке виростила?”.
  • Влад: “Ой, дайте вгадаю, після вибачень на камеру його відпустять?”.
  • Надя Олійник: “Морду показуйте, нехай, “героїв” знають в лице… Страшно було дивитися, як вони били тих людей, просто так “побавилися діти”, а тепер вибачаються, що не вбили! Якось так”.
  • Вероніка Кобеляк: “Бидло ви!!!!!Які вибачення??? Це, що дитячий садок!!!Давай тепер тебе так покопають, руки поламати тобі ноги відбити бидло, ти навіть не тварина, ти помилка природи!!!! Штраф стягнути великий!!!! Добряче відлупити вас!!! Не жаліти!!!!! Вибачення засунь собі знаєш куди!!!!! Суворо покарати, щоб інші задумалися!!!!!”.
  • Віра Постольна: “Мама теж сказанула “бережіть дітей”. Та то від таких дітей треба берегтись! 
  • Любов Василькивська:Боже що робиться стареньку жінку кинули і лупцюють нізащо такі здоровані. А мама його просе вибачення та яке жінко вибачте завтра цей син буде лупцювате тебе. Хлопче тобі не місце в суспільстві”.
  • Христина Жилюк: “Навіщо нам його вибачення, вивести на вулицю і публічно зробити з ним те, що вони робили з людьми!!!”.