Священники храму на Довженка зібрали підписи парафіян проти переходу до ПЦУ (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

27 Jun, 2022 08:17

Поділитись публікацією
Священники храму на Довженка зібрали підписи парафіян проти переходу до ПЦУ (ФОТО, ВІДЕО)

26 червня віряни храму у відповідь на заяву міського голови Руслана Марцінківа про перехід громади до Православної Церкви України, провели парафіяльні збори.

Нагадаємо, напередодні мер повідомив, що вже видано розпорядження і зареєстровано Храм Різдва Христового, що по вулиці Довженка, як храм Православної Церкви України.

Збори відбулися після ранньої та пізньої Божественних Літургій, щоб мали можливість проголосувати всі парафіяни, котрі відвідують богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового Івано-Франківська.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт храму.

“За результатами голосування парафіяни одноголосно засвідчили вірність Українській Православній Церкві на чолі з митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Жоден представник громади не висловився за перехід в іншу конфесію”, – йдеться в повідомленні.

Рішення про подальше перебування у юрисдикції УПЦ засвідчено 496 підписами парафіян у протоколі зборів, який буде надісланий до Івано-Франківської ОДА.

“Це ще раз доводить, що реєстрація Івано-Франківською ОДА нової редакції статуту релігійної громади собору Різдва Христового є неправомірною з використанням фальсифікованих, підроблених документів поки що невідомою групою осіб з метою рейдерського захоплення культової споруди.

Івано-Франківська єпархія УПЦ ще раз звертається до правоохоронних органів, органів державної влади, Президента України Володимира Зеленського за захистом права на вільне віросповідання вірних УПЦ на Прикарпатті. А також закликає мера міста Руслана Марцінківа, інших представників органів місцевого самоврядування, посадовців Івано-Франківської ОДА (ОВА) діяти чітко в межах Закону та не перевищувати свої повноваження!” – додають у храмі.