Свідомий іванофранківець провчив водія-рагуля маршрутки

Автор: Турій Роман

20 Вер, 2014 17:40

Поділитись публікацією
Свідомий іванофранківець провчив водія-рагуля маршрутки

Відомий івано-франківський тележурналіст та літератор Володимир Гарматюк нині не проігнорував черговий факт безкультурної поведінки водіїв маршруток.

Читайте також: Міліція хотіла оштрафувати художників, що малювали 3D перехід. Художника оштрафувати легше ніж сотні припаркованих авто в неналежному місці – Смушак

Як розповів Володимир на своїй сторінці у мережі Facebook, він став свідком як водій маршрутного автобусу №22 викинув на дорогу пачку від цигарок. Журналіст відреагував належно – перекрив своїм автомобілем рух автобуса і зробив зауваження водію. В підсумку той забрав сміття з дороги.

“Щойно на Хоткевича своїм авто перегодив дорогу автобусові № 22, номер ТЗ 0822. Водій (а йому на вигляд років 50 з бичком, в зубах дзигар) викинув на дорогу пачку від сигарет. Виходжу з машини, питаю: “пачку Ви викинули?” Каже: “я”. Я йому: “йди підніми! Ти рагуль? Чи не живеш у місті? Чи Путін …уйло?” Він, правда, з кабіни виліз, пішов, підняв, приніс до автобуса. Каже: “вибачте, я не замітив”… Видко, пачка сама з кабіни вилетіла.”, – поділився враженнями від розмови Гарматюк.

Теги: