Свинарники з Данії ознайомилися з роботою очисних споруд у Водотехпромі (ФОТО)

Автор: Борис Марія

07 Aug, 2015 19:15

Поділитись публікацією
Свинарники з Данії ознайомилися з роботою очисних споруд у Водотехпромі (ФОТО)

5 серпня каналізаційні очисні споруди КП “Івано-Франківськводоекотехпром” відвідали представники сільськогосподарської компанії “Даноша”.

Візит здійснили з метою обміну досвідом й ознайомленням з роботою очисних споруд після проведення на них масштабної реконструкції.

Фахівці “Даноші” запропонували працівникам Водоекотехпрому відвідати їхню компанію та ознайомитися з роботою біогазового заводу, який займається переробкою біовідходів та гноївки із свиноферм (анаеробне зброджування). Кінцевим продуктом роботи біогазового заводу є електро- та теплова енергія, яка отримується шляхом спалювання виробленого біогазу. Таким чином зменшується негативний вплив на оточуюче середовище через зменшення кількості викидів парникових газів. Після виробництва біогазу, відпрацьована біомаса проходить сепарацію на рідкі та сухі компоненти, які будуть використовуватися для удобрювання полів відповідно до правил та законодавства. Таке добриво краще засвоюється сільськогосподарськими культурами та запах майже відсутній.

Нагадаємо, що “Даноша” є сестринською компанією сільськогосподарського підприємства “Poldanor S.A.” в Польщі, належить данським інвесторам та була створена в 2004 року в селі Копанки Калуського району Івано-Франківської області.

Інформує Івано-Франківськводоекотехпром.