Світовий рекорд: в Ефіопії за день висадили понад 350 мільйонів дерев

Автор: Застава Максим

30 Лип, 2019 13:49

Світовий рекорд: в Ефіопії за день висадили понад 350 мільйонів дерев

Влада країни відзначає, що це новий світовий рекорд по висадці дерев за такий короткий термін. А зробили це однієї вагомої причини – щоб боротися зі зміною клімату.

Влада Ефіопії вирішили боротися зі зміною клімату за допомогою масового висаджування дерев. За дванадцять годин було висаджено понад 353 мільйонів рослин, пише Максимум.

За даними ООН, на початку XX століття 35% території Ефіопії було покрито деревами. У 2000-х їх кількість впала до 4%. Ініціатива “Зелена спадщина” проводиться у тисячі міст по всій країні. Головна мета проєкту – висадити 4 мільярди рослин.

Оновлення про те, скільки дерев вже встигли висадити, у своєму твіттері публікує глава Міністерства інновацій і технологій Гетахун Мекурія. Главою ініціативи “Зелена спадщина” став прем’єр-міністр Ефіопії Абій Ахмед Алі, який сам також посадив кілька дерев. Деякі державні установи сьогодні були закриті, щоб чиновники взяли участь в проєкт.

Також влада Ефіопії говорить про те, що, посадивши так багато дерев за день, вони встановили новий світовий рекорд. У 2016 році подібний рекорд був зафіксований в Індії: тоді 800 тисяч волонтерів за день посадили понад 50 мільйонів дерев.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...