«Свобода нам дарована Творцем»: у Музеї Небесної Сотні стартував благодійний аукціон – продають полотна Романа Бончука (ФОТО)

07 Лис, 2022 14:20

Поділитись публікацією
«Свобода нам дарована Творцем»: у Музеї Небесної Сотні стартував благодійний аукціон – продають полотна Романа Бончука (ФОТО)

Сьомого листопада у Франківську в Музеї Небесної Сотні розпочався благодійний аукціон, на якому виставили великі полотна автора Романа Бончука.

Аукціон ексклюзивних робіт художника приурочений 9-ій річниці Революції Гідності, пише «Галка».

Мета аукціону – подальший розвиток Музею і підтримка проєктів Благодійного фонду “Майдан гідності”. Щодня на офіційному сайті Музею будуть презентувати кілька лотів з описом полотен.

Усі картини можна побачити та придбати і в самому Музеї.

Співорганізаторка аукціону Галина Батюк каже, що наразі автор Роман Бончук запропонував 14 своїх картин для продажу:

«Стартова ціна кожного лоту буде подана на офіційній сторінці Музею Небесної Сотні, до кожної картини вона буде різною, мінімальний крок ставки теж обумовлений. На старті аукціону найдешевше полотно коштуватиме 7 тисяч гривень, найдорожче – 15 тисяч».

Всіх охочих запрошують побачити картини на власні очі та відчути атмосферу Музею, бо саме з Майдану почалася новітня історія України, яка продовжилася у війні.

Художник Роман Бончук каже, що це тільки перший етап, і згодом ще більше картин будуть виставлені на аукціон.

«На полотнах щоденні рефлексії митця стосовно того, що відбувається. Тут можна побачити і асоціації з канонічними релігійними роботами, і внутрішню філософію. Прагнення художника – переосмислити історію. Картини представлені з п‘яти серій, деякі з них їздили у столичні галереї».

За словами Романа Бончука, назва аукціону – «Свобода нам дарована Творцем». Адже більшість картин, представлених на аукціоні, відносяться до цієї серії робіт митця.

Співзасновниця БФ «Майдан Гідності» Ірина Гурик каже, що фонд працює у багатьох сферах, а запити завжди є на все:

«Ми працюємо з військовими, і з цивільними, намагаємося допомагати також переселенцям. Але оскільки йде зима, то найбільше зараз потрібні теплі речі».

Картини будуть у продажі до останнього дня аукціону, 12-ої години 20 листопада.

21 листопада, у чергову річницю, Революції Гідності картини можна буде забрати у Музеї Небесної Сотні (вул. Коновальця, 46), а переможцям лотів не з Івано-Франківська їх відправлять поштою в межах України.

Читайте також: У Франківську почали творити мурал із зображенням Романа Гурика (ФОТО)