“Свободівець” Василь Попович – єдиний кандидат на голову Івано-Франківської районної ради (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Лис, 2020 12:18

“Свободівець” Василь Попович – єдиний кандидат на голову Івано-Франківської районної ради (ФОТО)

25 листопада у Франківську стартувала перша сесія районної ради першого демократичного скликання. На засіданні присутні 52 з 54 обранців.

Читайте також: Новий альбом від TVORCHI та ді-джеї з-за кордону: на Прикарпатті стартував UNDERHILL Music Festival (ФОТО)

Після обрання тимчасової президії та затвердження тимчасового регламенту Івано-Франківської районної ради, депутати перейшли до обрання голови райради, інформує “Галка”.

Єдиним кандидатом на цю посаду висунули Василя Поповича від політичної партії “Свобода”. Його охарактеризували як сильну людину, яка пройшла Майдан та надихнула багатьох.

“Я був двічі депутатом Івано-Франківської облради. Працюю в ТПВ “Полігон”, де ми показуємо цікаві зразки роботи до поводження з твердими побутовими відходами. На посаді голови буду відстоювати інтереси жителів Івано-Франківського району. Буде багато роботи, цей район створений на базі п’яти районів. Від нас усіх залежить багато чого. Прошу вас до активної роботи. Сподіваюся, ви мене підтримаєте на цій посаді, і ми разом будемо плідно працювати на благо нашого району”, – зазначив кандидат на посаду голови Івано-Франківської райради Василь Попович.

У своїй майбутній роботі як пріоритети Попович виокремив прозорість і відкритість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Попович очолив Івано-Франківську районну раду (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...