Прикарпатські свободівці залишили керівні посади у виконавчій гілці області

Автор: Турій Роман

13 Nov, 2014 11:26

Поділитись публікацією
Прикарпатські свободівці залишили керівні посади у виконавчій гілці області

Сьогодні, 13 листопада, на спільній прес-конференції представники ВО “Свобода” у виконавчій гілці влади області заявили про відставку.

Читайте також: Ветеран прикарпатського футболу Богдан Попович потребує допомоги

На зустріч з пресою прийшов голова обласної організації ВО “Свобода” Василь Попович, заступники голови ОДА  Володимир Семко та Сергій Адамович, а також керівники Долинської РДА Руслан Франків, Надвірнянської РДА – Михайло Іваночко та Косівської РДА Роман Матейчук.

Свій вчинок політики пояснили результатами парламентських виборів в Україні, внаслідок яких “Свобода” не потрапила у Верховну Раду, і не бере участь у формуванні нової коаліції.

Свободівці зізналися, що потрапили у владу в складний пост-майданний і військовий час. Часто доводилося працювати без обіду та до пізніх вечорів.

Політики нагадали – у владу їх делегувала громада, тож вони намагалися гідно виконувати взяті на себе обов’язки, тож тепер можуть дивитися людям в очі.

 “Серед людей ходить думка, що людей тяжко вигнати від влади. «Свобода» спростовує цю думку – ми показуємо, що тверезо оцінюємо ситуацію, і не тримаємося за управлінські крісла”, – запевнив Володимир Семко.

За словами Василя Поповича, незабаром залишать свою роботу і нижчі за рангом чиновники-свободівці.