“За “свободівців” голосували, бо стало яскраво видно, хто така партія “Солідарність”, – Бенюк

Автор: Борис Марія

10 Лис, 2015 12:50

“За “свободівців” голосували, бо стало яскраво видно, хто така партія “Солідарність”, – Бенюк

Народний артист України, «свободівець» Богдан Бенюк завітав на рідне Прикарпаття й розповів, що думає про результати ВО «Свободи» на місцевих виборах та про кандидатури на посаду мера Івано-Франківська.

Він вважає, що виборці віддали свій голос за «свободівців», бо ті завоювали їхню довіру проукраїнською позицією. Це є гарним результатом. Тепер буде змога практичними кроками покращувати стан справ у різних куточках України.

«За «свободівців» голосували, бо стало яскраво видно хто така партія «Солідарність», хто до неї входить, які там кандидати, з якої партії вони перейшли і яку політику проводять», – сказав актор.

Богдан Бенюк у виборчих перегонах за крісло очільника Івано-Франківська віддає перевагу однопартійцю Руслану Марцінківу, у якого є відповідні навички і бажання робити місто кращим. Щодо кандидата Ігоря Насалика, то «свободівець» провів паралелі із політичною силою, від якої той балотується.

««Солідарність» робить подвійний спосіб існування у країні. Вона займається грабунком нашої держави і солідаризує біля себе таких самих людей. І Насалик представник цієї «Солідарності» . Він, таким чином, поставив себе як чоловік, який підтримує це. Виборці повинні робити висновок, чи треба, щоб такий мер керував у Івано-Франківську», – прокоментував «свободівець».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry