Своє можна відстоювати і під час війни, – нардеп розповів, як у Коломиї директор ліцею зберіг посаду попри тиск

Автор: Зелінська Тетяна

29 Бер, 2023 21:10

Поділитись публікацією
Своє можна відстоювати і під час війни, – нардеп розповів, як у Коломиї директор ліцею зберіг посаду попри тиск

У Коломиї директор ліцею ім. М. Грушевського Володимир Ткачук залишився на посаді попри тиск зі сторони влади.

Читайте також: Захист прав чи тиск на пресу: розбір “Галки” про колибу, ОПЗЖ та свободу слова

 Про це на своїй сторінці розповів нардеп Ярослав Юрчишин, інформує “Галка”.

“Сьогодні хочу відзначити місцеву проактивну громаду, завдяки якій вдалося відстояти на посаді директора Коломийського ліцею імені Михайла Грушевського”, – написав нардеп.

Під тиском влади очільник ліцею Володимир Ткачук написав буцімто добровільну заяву на звільнення. Він виступив проти злиття в опорну школу з іншою школою, через що під тиском і написав заяву. Фактично його волі в тому не було: Ткачук жив роботою і відстоював честь очолюваної школи. Проте місцевій владі пан Володимир все ж не догодив, на що зверху відповіли тиском на нього.

Але учні, вчителі та батьки виступили проти відставки буцімто добровільного звільнення директора, адже той роками досягав розвитку освіти в школі та громаді, його учні вступали до престижних українських та західних вишів, а його відхід від роботи був би нелогічним. Мітинги громади показали, чого насправді хочуть діти та батьки. Вони різко виступили проти тиску з боку влади та домоглися обговорення ситуації прямо з головою міста.

“Результат не забарився: Володимир Ткачук відкликав «добровільну» заяву та залишається на посаді директора ліцею. При нагоді хотів би подякувати проактивним коломийчанам. Ви — сила, дякую, що відкрито показуєте, чого насправді хоче громада. Як то кажуть “Коломия не помиї, Коломия Місто”. Своє можна відстоювати і під час війни”, – підсумував Юрчишин.